Объявление про открытое обсуждение

Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення", а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105) виносить на відкрите обговорення мешканців м. Токмак питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкт: 7 пусковий комплекс сонячної електростанції Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ», розташований: Запорізька область, м. Токмак, (в районі споруди водопроводу Василівка-Токмак).

Оскільки введення в експлуатацію вказаного пускового комплексу сонячної електростанції відбувається у серпні 2018 року, при розрахунку «зеленого» тарифу буде застосовуватись коефіцієнт «зеленого» тарифу 2,79, як для наземної СЕС, яка була введена в експлуатацію з 01.01.2017 по 31.12.2019, згідно із Законом України «Про альтернативні джерела енергії». Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, дорівнює 14 календарних днів, з часу оприлюднення даного повідомлення на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105).

Після збору всіх зауважень і пропозицій, протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105) будуть проведені відкриті слухання, з приводу встановлення «Зеленого» тарифу на об’єкті: 7 пусковій комплекс сонячної електростанції, розташований: Запорізька область, м. Токмак, (в районі споруди водопроводу Василівка-Токмак), які пройдуть із залученням місцевих мешканців міста Токмак, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування 14серпня 2018 року об 11 год.

Адреса проведення відкритих слухань:

71708, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Гоголя 201 А (Адміністративно-побутова будівля).
Всіх охочих прийняти участь у відкритих обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію та оформити перепустку. З вищезазначеного та по всіх інших питаннях просимо звертатися за телефоном: (06178) 97-4- 60 та/або електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


25 июня 2018 года были проведены открытые общественные обсуждения (слушания)

25 июня 2018 года были проведены открытые общественные обсуждения (слушания) по установлению «зеленого» тарифа на производство электрической энергии наземной солнечной электрической станцией «6 пусковой комплекс СЕС ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ», расположенной по адресу: 71708, Украина, Запорожская обл., г.Токмак, ул. Гоголя, 201 Е. Ниже приводится протокол открытого общественного слушания.

Протокол відкритого громадського обговорення

Протокол відкритого громадського обговорення

 Протокол відкритого громадського обговорення

 Протокол відкритого громадського обговорення

 Завантажити PDF-версію протокола


Страница 1 из 87

Контакты офиса

Украина, г. Токмак,

ул. Гоголя, 201а

+38(061)239-50-07

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контакты станции

Украина

Запорожская область

Токмацький р-н, с. Новое,

ул. Трудовая, 18

ТСЕ в социальных сетях