Оголошення про громадське обговорення

 

   Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення", а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105) виносить на громадське обговорення мешканців м. Токмак питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкт: ІІІ пусковий комплекс потужністю 5 МВт., розташований за адресою: 71708, Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя 201В.
   Оскільки введення в експлуатацію вказаного пускового комплексу сонячної електростанції відбувається у серпні 2017 року, при розрахунку «зеленого» тарифу буде застосовуватись коефіцієнт «зеленого» тарифу 2,79, як для наземної СЕС, яка була введена в експлуатацію з 01.01.2017 по 31.12.2019, згідно із Законом України «Про альтернативні джерела енергії». Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, дорівнює 14 календарних днів, з часу оприлюднення даного повідомлення на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105).
   Після збору всіх зауважень і пропозицій, протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105) будуть проведені громадські слухання, з приводу встановлення «Зеленого» тарифу на об’єкті: ІІІ пусковій комплекс потужністю 5 МВт., розташований за адресою: 71708, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Гоголя 201 В, які пройдуть із залученням місцевих мешканців міста Токмак, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування 15 вересня 2017 року об 11 год.
  Адреса проведення громадських слухань:
71708, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Гоголя 201 А
(Адміністративно-побутова будівля).
   Всіх охочих прийняти участь у громадських обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію та оформити перепустку. З вищезазначеного та по всіх інших питаннях просимо звертатися за телефоном: (06178) 97-4- 60
та/або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Наступне покоління сонячних панелей

Зображення великим планом кристалів перовскита, які, як планується замінять кремній у сонячних панелях | Фото люб'язно надано Лос-Аламоської національною лабораторією.

Вчені стали на один крок ближче до наступного покоління сонячних панелей. Сучасні сонячні панелі перетворять сонячне світло в електрику за допомогою кремнію. Майбутні сонячні панелі могли б виробляти електроенергію завдяки перовскиту, перспективному матеріалу, який може зробити панелі дешевшими, простішими і ефективнішими. Вченим просто потрібно з'ясувати як за допомогою перовскита зберегти світлопоглинаючі можливості для більш тривалих періодів, і дослідники з Лос-Аламоської національної лабораторії знайшли спосіб.

Проблема полягає у тому, що перовскітові сонячні елементи мають прикру тенденцію до деградації на сонячному світлі. Проте, нове дослідження показало, причину і рішення цього питання. Як виявилося, дослідники з Лос-Аламоської національної лабораторії виявили, що ці пристрої можуть самовідновлюватися у темряві.

Група дійшла висновку, що фото-деградація сонячних панелей з перовскита є чисто електронним процесом. Електричний заряд накопичується у фотоелектричній сонячній батареї, але не викликає хімічного пошкодження кристалічної структури. Це означає, що якщо Ви зменшите заряд, сонячні батареї можуть бути приблизно такими ж ефективними, як і раніше. Трюк полягає в тому, що, щоб оновитися - сонячним панелям з перовскита досить охолодитися у темряві при низьких температурах для повного самовідновлення.

Сонячні панелі з первоскіта ще не готові для установки на дахах будинків по всій Америці, але цей розвиток допомагає дослідникам вирішувати одну з найбільших перешкод на шляху.

Примітка редактора: Версія цієї статті була вперше опублікована у Лос-Аламоській національній лабораторії.

Читати також: У Флориді побудують «сонячне» еко-місто

За матеріалами: www.energy.gov


Сторінка 1 з 51

Контакти офісу

Україна, м. Токмак,

вул. Гоголя, 201а

+38(061)239-50-07

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти станції

Україна

Запорізька область

Токмацький р-н, с. Нове,

вул. Трудова, 18

ТСЕ у соціальних мережах