У Флориді побудують «сонячне» еко-місто

У Флориді приступили до будівництва еко поселення Бабкок Ранч (Babcock Ranch), яке буде отримувати енергію тільки від сонячних батарей. Еко-місто Бабкок Ранч буде будуватися протягом 25 років. За своєю площею еко-місто зрівняється з Манхеттеном. У Бабкок Ранч оселиться 50 000 чоловік. Для них буде побудовано 19 500 будинків і 560 тис. кв. метрів магазинів.

Реалізацію цього масштабного проекту почали з найголовнішого - будівництва сонячної електростанції потужністю у 75 мегават. Вона буде розташована на ділянці площею 160 гектарів. Сонячну електростанцію вартістю в 300 млн. доларів почали зводити ще в жовтні, а в кінці цього року її вже планують підключити до електромережі.

Девелоперська компанія Kitson & Partners придбала для проекту близько 300 кв. км. землі. Усі будинки у місті будуть активними, тобто, виробляти енергії більше, ніж споживати. Кататися по-еко місту можна буде тільки на електромобілях і велосипедах.

Першу лінію будинків (всього 1100 об'єктів) планують здати до кінця 2017 року.

Читати також: 6 блискучих дизайнерських конструкцій, які позбавлять місто від смогу

За матеріалами: www.ecoteco.ru.


Компанія Apple, запускає нову компанію для продажу надлишок сонячної енергії

Протягом багатьох років, компанія Apple генерує сонячну енергію за допомогою величезних сонячних ферм по всьому світу. Це допомагає компенсувати енергію, що використовується завдяки численним виробничим та розподільним об'єктам. Незважаючи на те, що компанія ще не повністю живить свої глобальні мережі за рахунок сонячної енергії, досить надмірна сонячна енергія, що генерується Cонячною станцією Apple, штаб-квартира у Каліфорнії та Неваді, стала приводом для створення нового підприємства: Apple Energy LLC. Додаткова вигода від енергії може спонукати компанію почати продаж надлишків сонячної енергії вже у серпні.

 

Компанія Apple, має довгий послужний список зелених інвестицій у будівництво сонячних станцій у декількох країнах, включаючи Китай. Компанія виробляє достатньо сонячної енергії для задоволення 93 відсотків своїх глобальних енергетичних потреб, згідно з останньою доповіддю: "Екологічна відповідальність компанії Apple". У минулому році Greenpeace навіть назвав каліфорнійську компанію "Світом зелених технологій" за її зусилля у стійкій діловій практиці, так що не дивно, що компанія Apple йде на один крок попереду.

У новинах Apple у галузі продажу енергії від 9to5Mac, повідомлялося, що з 6 червня Федеральна комісія з регулювання енергетики (FERC) може легально продавати електроенергію за ринковими цінами, так як нове підприємство не є достатньо великим. Цільова аудиторія для компанії Apple Energy трохи незрозуміла на даному етапі. Більшість компаній продають надлишок сонячної енергії для корпоративних клієнтів, але деякі підозрюють, що компанія Apple, може продати надлишки енергії, що виробляються сонячними батареями на даху, штаб-квартирі у Купертіно, штат Каліфорнія та місцевим жителям. Apple, попросив FERC дати дозвіл на початок роботи протягом 60 днів після його застосування, тому ми очікуємо, що все станеться на початку серпня.

Читати також: Apple представила безпілотний міні електричний будинок на колесах

За матеріалами: www.inhabitat.com


Сторінка 1 з 51

Контакти офісу

Україна, м. Токмак,

вул. Гоголя, 201а

+38(061)239-50-07

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти станції

Україна

Запорізька область

Токмацький р-н, с. Нове,

вул. Трудова, 18

ТСЕ у соціальних мережах