Компанія «Токмак Солар Енерджі» візьме участь на виставці Intersolar у Мюнхені, Німеччина.

Компания «Токмак Солар Энерджи» на выставке IntersolarКомпанія «Токмак Солар Енерджі» - єдина компанія з України, яка вже не перший рік бере участь у подібних виставках, постійно тримаючи руку на пульсі подій у світі сонячної енергетики.

Дана подія буде включати в себе виставку та конференцію в області фотовольтаїки, її виробничі технології, системи зберігання енергії і поновлювані технології опалення.

З часів свого заснування, Intersolar cтала найбільш важливою платформою для виробників, постачальників послуг, дистриб'юторів, і партнерів сонячної індустрії. Intersolar Еurope проходить щорічно в Мюнхені. Це провідна виставка в світі для сонячної енергетики та її партнерів. У 2014 році, в подібній виставці взяли участь 1082 міжнародних експонента і 42380 відвідувачів. Передбачається, що понад 1100 учасників і близько 200 ораторів обговорять актуальні теми галузі на тлі технологічних, ринкових і політичних подій.

На виставці Intersolar пройдуть наступні форуми:
 • Обмін інноваціями
 • Автономні енергосистеми
 • Відновлювальні джерела опалення
 • Інноваційна мобільність

Також пройдуть наступні Майстер-класи:
 • Європейський проект з фінансування фотовольтаїки
 • Енергія для сонячних термальних нагрівачів

Більш детальну інформацію про графік заходів даної виставки можна отримати тут. Нагадаємо, що раніше компанія «Токмак Солар Енерджі» вже побувала на виставці Intersolar North America 2014, яка проходила з 8-го по 10-те липня 2014 року у Сан-Франциско.