Керівництво компанії «Токмак Солар Енерджі» високо оцінило систему зберігання сонячної енергії Tesla Power Wall

Тесла Tesla Power WallНагадаємо, що з 10-го по 12 червня в Мюнхені, Німеччина проходила міжнародна виставка Intersolar. На цій виставці побував голова Наглядової ради ТОВ «Токмак Солар Енерджі» О. О. Рєпкін і топ менеджмент компанії.

Ключовими моментами на виставці стали питання про збереження енергії отриманої з енергії сонця. На сьогоднішній день найбільш технологічним рішенням топ класу є використання системи збереження сонячної енергії компанії Tesla, а саме акумуляторних батарей Tesla Power Wall.

«Ми відвідали семінар та презентацію, де на власні очі переконалися у функціональності і якості сонячних акумуляторів Tesla Power Wall. Крім цього, ми зміцнили свої ділові відносини з нашими новими партнерами та однодумцями, і людьми, які стурбовані також як і ми про чистоту планети та раціональне використання електроенергії на благо нашого наступного покоління» - говорить О. О. Рєпкін.

Powerwall живиться від сонячних батарей або будь-яких інших джерел електроенергії. Пристрій представлений у двох варіантах - ємністю 10 кВт?ч (підходить для створення запасів енергії) і 7 кВт?ч (для щоденного використання). Обидві моделі гарантують 10 років безперебійної служби.

Більш того, даний акумулятор Tesla Power Wall дуже зручно використовувати в той час доби, коли електроенергія найбільш дорога (в деяких регіонах в різний час доби ціна на електрику відрізняється).

«Ми завжди раді відкривати щось нове і корисне для себе і своєї країни. Особливо якщо це буде приносити величезну користь українським домогосподарствам і їх власникам. Дана система збереження енергії Tesla Power Wall відмінно працює з інвертором Фроніус. Передбачається, що система з'явиться у продажу на українському ринку в недалекому майбутньому і ми будемо робити все, щоб українці змогли швидше оцінити цей продукт, який дозволить не просто генерувати сонячну енергію, а й зберігати її для використання, наприклад вночі або в менш сонячні дні»- говорить О. О. Рєпкін.

Читайте також: Компанія Tesla та Fronius стали партнерами у сфері сберегання сонячної енергіі