Компанія «Токмак Солар Енерджі» побувала на стенді компанії Sharp, яка презентувала нові сонячні модулі в рамках виставки Intersolar

Зустріч Токмак Солар Енерджи з SharpКерівництво компанії «Токмак Солар Енерджі» побувало на стенді компанії Sharp, яка презентувала нові монокристалічні, «чорні» Aleo S19 і S79 і полікрісталічні NDR250A5 сонячні модулі.

«Будучи багаторічними партнерами та офіційними дилерами компанії Sharp на пострадянському просторі ми впевнені, що компанія Sharp пропонує тільки найкраще і якісне. Тому ми будемо з нетерпінням чекати виходу даної продукції і обов'язково привеземо її і на український ринок сонячної енергетики, щоб і наші громадяни змогли гідно оцінити якість і ефективність даних сонячних панелей, отримавши від них максимальну користь» - стверджує О.О. Рєпкін, голова Наглядової ради ТОВ «Токмак Солар Енерджі».

За словами Пітера Тіеле (Peter Thiele), президента компанії Sharp департамента сонячної енергетики у Європі: «Завдяки унікальній комбінації компонентів, високоефективні модулі мають особливу високу продуктивність. Висока продуктивність нових сонячних панелей дозволяє надавати максимальні експлуатаційні показники. Це також означає, що необхідно менше зусиль і менше матеріалу для встановлення сонячних панелей».

Більше того, якість сонячних модулів постійно тестується і підтверджується незалежними інститутами. Так, сонячний модуль aleo S19, S79 і NDR250A5 вже має наступні сертифікати: BABT (MCS), VDE (IEC 61215 Ed. 2, EC 61730-1 Ed. 1 and IEC 61730-2 Ed.1. Продуктивність сонячних панелей Aleo гарантується на протягом 25 років. Висока ефективність сонячної панелі Aleo забезпечується завдяки використанню унікальної комбінації компонентів. Крім цього, сонячні панелі Aleo S19 і S79 мають елегантний чорний дизайн. До того ж, високі показники досягаються також за рахунок постійних інноваційних розробок і використання сонячних осередків нового покоління - продовжив Акіра Сасакі, заступник генерального директора.

Так, пан Тіеле покладає великі надії на український ринок. Так як в рамках останніх тенденцій і прийнятих законів український ринок дуже стрімко розвивається. Крім того, президент Sharp підкреслив, що і надалі сподівається на тісну і взаємовигідну співпрацю зі своїм давнім і надійним партнером компанією «Токмак Солар Енерджі».

Нагадаємо, що компанія Sharp є світовим лідером у виготовленні сонячних батарей з виробничою потужністю 400 мегават. Сонячні панелі Sharp є не тільки на приватних будинках, промислових підприємствах, а й на супутниках, і маяках. Сонячні батареї Sharp виробляють енергію у всіх сферах. Кожен четвертий встановлений у світі фотоелемент, встановлений компанією Sharp. Таким чином, компанія вносить істотний внесок в успішне поширення використання сонячної енергії по всьому світу.