Топ менеджмент компанії «Токмак Солар Енерджі» побував на заході компанії Fronius

Зустріч Токмак Солар Енерджи з FroniusЦього року захід проходив на березі блакитного Дунаю в місті Лінц. Зустріч надала можливість не тільки обмінятися точками зору з міжнародними представниками індустрії, а й зміцнити ділові зв'язки в ході різноманітної програми заходу.

Захід був організований з метою запрошення всіх партнерів в чиє число також увійшла і компанія «Токмак Солар Енерджі». Так співпало, що саме цього року, «івент» проходив відразу ж після виставки Інтерсолар. Тому, учасники змогли раніше побачити і отримати більше інформації про нову продукцію, ідеї і бачення ринку.

«Запрошення на цю подію і участь в даному заході це підтвердження міцного довгострокового співробітництва та зміцнення ділових відносин з нашим давнім і надійним партнером компанією Fronius - стверджує голова Наглядової ради ТОВ «Токмак Солар Енерджі » О. О. Рєпкін.

Крім цього, гостям була представлена можливість відвідати дослідний і дизайнерський центр в Тальхаймі, також як і виробничі потужності в Заттледте, де учасники на власні очі змогли побачити, як розробляються останні продукти у сфері сонячної енергетики.

Нагадаємо, що Фроніус є інноваційним лідером не тільки у галузі зварювальних технологій, фотовольтаїки і технологій акумуляторної зарядки. З 3,000 співробітниками по всьому світу, компанія зрушує межі того, що можливо. Доказом цього, є не тільки численна кількість встановлених інверторів по всьому світу, але і звичайно ж близько 1,000 виданих патентів. У той час, як інші компанії виготовляють продукти з великою швидкістю, для компанії Фроніус важливим є не швидкість впровадження інновацій, а їх якість.

Читати також: Гибридна система Fronius Symo