Компанія «Токмак Солар Енерджі» відвідала стенд компанії Фроніус на виставці Інтерсолар

Нагадаємо, що з 10-го по 12 червня в Мюнхені, Німеччина проходила міжнародна виставка Intersolar. На цій виставці побував і голова Наглядової ради ТОВ «Токмак Солар Енерджі» О. О. Рєпкін і топ менеджмент компанії.

«Ми відвідали не лише стенд компанії Fronius, але їх семінар та презентацію. Особливий акцент хотілося б зробити на відмінній якості сонячних інверторів компанії Fronius. З даною компанією ми співпрацюємо вже не перший рік, тому вже давно переконалися у якості пропонованої продукції» - стверджує О. О. Рєпкін.

Так, компанія Fronius International GmbH займається дослідженням нових технологій для перетворення електричної енергії з 1945 року, що становить більш ніж шістдесят років досвіду, прогресу і постійних інновацій. Підприємство засноване в Петтенбахе, Верхньої Австрії. Компанія має міжнародний успіх не тільки в сфері сонячної енергетики, а й в області зварювальних технологій. Виключні продукти і послуги, роблять компанію Fronius лідером на світовому ринку.

Відділ сонячної енергетики компанії Fronius займається фотовольтаїкою з 1992 року і продає свою продукцію через глобальну мережу партнерів. Компанія Fronius пишається високим рівнем знань і працює з 17 дочірніми компаніями в сфері сонячної енергетики по всьому світу. При цьому, інтернаціоналізація швидко прогресує.

З 2013 року компанія Fronius виробляє і продає пристрої із загальною потужністю 470 МВт. Компанія експортує 96% своєї продукції, що є ще одним свідченням високого ступеня інтернаціоналізації.

Сьогодні компанія Fronius є світовим лідером з виробництва високоефективних інверторів для фотовольтаїчних систем починаючи від 1 кВт.

Асортимент продукції доповнюється широким вибором компонентів для моніторингу не тільки професійних систем, але й візуалізації та аналізу даних - все це доступно у вигляді окремих рішень.