Всесвітньо відомий науково-дослідний центр OrcaLab Whale, розташований на віддаленому острові недалеко від Алерт Бей біля берегів Британської Колумбії в Канаді - отримує електрику за допомогою сонячної енергії.

"Завдяки фантастичним пожертвам сонячних батарей та обладнання від канадської компанії Canadian Solar Industries (CSI), OrcaLab має нові і значно ширші можливості використання сонячної енергії", стверджує д-р Пол Спонг, експерт і дослідник китів, який заснував підприємство у 1970 році. "Майже неймовірно ... ми зараз практично вільні від необхідності запускати генератор протягом декількох годин кожен день, щоб тримати наші системи запуску. Життя змінилося в OrcaLab, і на краще," зазначив він.

Науково-дослідний центр OrcaLab займається збереженням довкілля косаток, звільненням та реабілітацією у неволі китоподібних та недає комерційним організаціям полювати на китів. Діяльність компанії зосереджена на філософії, яка вивчає дику природу, не заважаючи життю або середовищю проживання. З цією метою створюється мережа гідрофонів (підводні мікрофони) та камер, розташованих навколо косаток, які допомагають стежити за їх пересуванням круглий рік. Пожертвувана система для генерації сонячної енергії та отримання електрики дозволяє OrcaLab живити свої системи моніторингу за допомогою сонячної енергії, різко скорочуючи використання генератора та витрати на паливо. Крім того, це збільшує продуктивність батареї, розширює діапазон гідрофонів та камер, а також покращує зручності для відвідувачів.

Додатковою перевагою сонячної системи є те, що вона вимагає мінімального обслуговування у порівнянні з генераторами та придатна протягом декількох десятиліть. На додаток до своїх основних функцій, сонячне рішення на острові буде сприяти скороченню викидів вуглецю від генераторів від 1,5 до 2 тонн на рік. «Для нас велика честь брати участь в дослідженні новаторського фонду OrcaLab," стверджує Шон Кью, голова і головний виконавчий директор компанії Canadian Solar. "І ми пишаємося тим, що маємо можливість допомогти просунути амбіційну роботу команди за допомогою захоплюючої сонячної енергії," говорить він. "Будучи лідером галузі, Сanadian Solar прагне також зайняти провідну роль у благодійній діяльності з організаціями по всьому світу, і тому ми раді підтримати OrcaLab", додав Кью.

Читати також: Корінні жителі Канади запускають оздоровчий центр на сонячних батареях

За матеріалами: www.canadiansolar.com

Контакти офісу

Україна, м. Токмак,

вул. Гоголя, 201а

+38(061)239-50-07

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти станції

Україна

Запорізька область

Токмацький р-н, с. Нове,

вул. Трудова, 18

ТСЕ у соціальних мережах