Протягом багатьох років, компанія Apple генерує сонячну енергію за допомогою величезних сонячних ферм по всьому світу. Це допомагає компенсувати енергію, що використовується завдяки численним виробничим та розподільним об'єктам. Незважаючи на те, що компанія ще не повністю живить свої глобальні мережі за рахунок сонячної енергії, досить надмірна сонячна енергія, що генерується Cонячною станцією Apple, штаб-квартира у Каліфорнії та Неваді, стала приводом для створення нового підприємства: Apple Energy LLC. Додаткова вигода від енергії може спонукати компанію почати продаж надлишків сонячної енергії вже у серпні.

 

Компанія Apple, має довгий послужний список зелених інвестицій у будівництво сонячних станцій у декількох країнах, включаючи Китай. Компанія виробляє достатньо сонячної енергії для задоволення 93 відсотків своїх глобальних енергетичних потреб, згідно з останньою доповіддю: "Екологічна відповідальність компанії Apple". У минулому році Greenpeace навіть назвав каліфорнійську компанію "Світом зелених технологій" за її зусилля у стійкій діловій практиці, так що не дивно, що компанія Apple йде на один крок попереду.

У новинах Apple у галузі продажу енергії від 9to5Mac, повідомлялося, що з 6 червня Федеральна комісія з регулювання енергетики (FERC) може легально продавати електроенергію за ринковими цінами, так як нове підприємство не є достатньо великим. Цільова аудиторія для компанії Apple Energy трохи незрозуміла на даному етапі. Більшість компаній продають надлишок сонячної енергії для корпоративних клієнтів, але деякі підозрюють, що компанія Apple, може продати надлишки енергії, що виробляються сонячними батареями на даху, штаб-квартирі у Купертіно, штат Каліфорнія та місцевим жителям. Apple, попросив FERC дати дозвіл на початок роботи протягом 60 днів після його застосування, тому ми очікуємо, що все станеться на початку серпня.

Читати також: Apple представила безпілотний міні електричний будинок на колесах

За матеріалами: www.inhabitat.com

Контакти офісу

Україна, м. Токмак,

вул. Гоголя, 201а

+38(061)239-50-07

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти станції

Україна

Запорізька область

Токмацький р-н, с. Нове,

вул. Трудова, 18

ТСЕ у соціальних мережах