Перший турнір – і відразу в фіналі! ФК «Дизеліст» святкує успішний дебют маленьких футболістів в Маріуполі.

Наймолодші гравці ФК «Дизеліст» пробилися до фіналу свого першого турніру. Змагання проходили в Маіріуполі, 13 – 14 квітня. Грали вісім команд футболістів 2012 – 2012 р.н.

Молодший склад ФК «Дизеліст» в дебютному турнірі показав чудові результати та надзвичайну жагу до перемоги. Серед 8 команд, що брали участь в змаганнях, футболісти посіли 4 місце.

Команда Токмака виграла у ДЮСШ з Селідово (2:0) та ФК «Фортуна» з Костянтинівки (2:1) та вийшла у фінальну стадію змагань з футболістами Мелітополя та Маріуполя. І вже у фіналі у запеклій боротьбі поступилася суперникам.

Директор ДЮСШ «Дизеліст» Володимир Тумановський задоволений результатом турніру:

«Для маленьких футболістів зараз перемога – не головне. Основна мета таких турнірів – привчити дітей до командної гри. Наймолодший склад ФК Дизеліст має навчитись працювати в команді та бути стресостійкими. І тоді прийдуть вже дорослі перемоги».

Втім про успіх дітей з токмакського «Дизелісту» вже знають тисячі глядачів соцмереж. Відео, де 6-річний капітан команди Кирил Юредюк святкує свою першу перемогу, вже підкорило інтернет. Маленький футболіст відзначився дублем в переможній грі над ДЮСШ Селідово. Кирил тренується в клубі з 5 років. Вихователі дитячого садка, де займається хлопчик відмічають, що футбол - його найбільше захоплення.

Наступний турнір відбудеться в червні 2019 року. Наймолодший склад ФК «Дизеліст» Токмак зіграє в місті Бердянськ.