Объявление про открытое обсуждение

Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення", а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105) виносить на відкрите обговорення мешканців м. Токмак питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкти:

9 пусковий комплекс сонячної електростанції Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ», розташований: Запорізька область, м. Токмак, (в районі споруди водопроводу Василівка-Токмак);

1 пусковий комплекс сонячної електростанції Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ», розташований: Запорізька область, м. Токмак, (в районі будинку 207).

Оскільки введення в експлуатацію вказаних пускових комплексів сонячної електростанції здійснюється, відповідно, у жовтні та листопаді 2018 року, при розрахунку «зеленого» тарифу буде застосовуватись коефіцієнт «зеленого» тарифу 2,79, як для наземних СЕС, що введені в експлуатацію з 01.01.2017 по 31.12.2019, згідно із Законом України «Про альтернативні джерела енергії».

Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, складає 15 календарних днів з часу оприлюднення даного повідомлення на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105).

Після збору всіх зауважень і пропозицій протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105) будуть проведені відкриті слухання з приводу встановлення «зеленого» тарифу на об’єктах: 9 пусковий комплекс сонячної електростанції та 1 пусковий комплекс сонячної електростанції 50 МВт Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ», яка розташована у м. Токмак Запорізької області.

Відкриті обговорення пройдуть із залученням місцевих мешканців міста Токмак, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування 05 листопада 2018 року об 11 год. за адресою: 71708, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Гоголя 201 А
(Адміністративно-побутова будівля).

Всіх охочих прийняти участь у відкритих обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію та оформити перепустку. З вищезазначеного та по всіх інших питаннях просимо звертатися за телефоном: (06178) 97-4- 60 та/або електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.