10 приголомшливих зелених конструкцій представлених на Лондонському Тижні дизайну 2015

У вересні Лондонський Фестиваль дизайну 2015 знову пройшов в самому розпалі, де були представлені деякі з кращих зелених конструкцій з Музею Вікторії та Альберта. Щороку дизайнери скликають гостей на найбільший у світі музей декоративно-прикладного мистецтва і дизайну, щоб показати неймовірні роботи дизайнерів. Нижче ми навели 10 найкращих екологічно чистих конструкцій цього року.

"Поміщений у безодню" дизайн створений Летіцией де Аллегрі і Маттео Фогале

Даний дизайн буквально означає "поміщений у безодню". Художники Laetitia de Allegri and Matteo Fogale з однієї точки зору деформують сприйняття глядача, в той час як ті ходять через барвисті серії аморфних форм. Затирка лінії плитки, що вистилає міст створюють ілюзію глибини. "Ми хотіли створити абстрактну установку з сильним візуальним ефектом, на відміну від важких мармурових місць у цих галереях," відзначили творці.

Хмара цікавості Мішера Тракслера

Австрійська дизайнерська команда Mischer Traxler представила сучасний погляд на природі - конструкцію в стилі модерн. Дует скла і лампочок створює інтригуюче спокійну сцену. Коли відвідувачі потрапляють в кімнату, глобуси починають світитися, і видають звук, при попаданні комах всередину лампочок. Тим не менш, комахи не справжні, а є творами мистецтва, які друкуються на фользі, за допомогою лазерного різання, а потім ручною вишивкою. Інтерактивний дизайн зачаровує всіх, хто потрапляє в цім просторі.

Вавилонська вежа від Барнабі Барфорд

Художник Барнабі Барфорд віддає данину поваги Великобританському способу гаянню часу номер один: шопінгу. Скульптор ретельно сфотографував від 3000 магазинів швидкого харчування до ексклюзивних універмагів таких як Harrods. Друковані зображення були прикріплені на порцеляні, щоб створити нарощувані блоки. 6-метрова вежа уподібнює наші зусилля, в спробі досягти небес.

Студія дрейф Крихке майбутнє III

 

Студія створена з кульбаб ретельно підібраних вручну. Це трудомісткий процес, робить чітку заяву проти масового виробництва і культури купи-викинь. Цей дизайн був створений як частина виставки «Що таке розкіш».

Кість Фаетона Джоріс Кармана

Виконавець Йоріс Лаарман використовує комп'ютери, щоб створити витвір мистецтва, які виглядають, як якби вони виросли органічно на природі. Він використовував комп'ютерне програмування і 3D-друк для створення форми скульптури. Його дизайн меблів змінив концепцію розкоші через біомімікрію і сучасні технології.

Волосся Highway від Swine

Студія Swine's Hair Highway розмірковує про майбутні екологічно чисті матеріали. Через зростання населення та зменшення природних ресурсів - людське волосся може стати більш життєздатною альтернативою. Волосся використовується при створенні біосмоли і для створення поверхонь, з використанням рідкісних і зникаючих матеріалів.

Об'ємне намисто Нори Фок

Дизайнер з Гонконгу Нора Фок використовує нейлонові волосинки, для створення складної прикраси, натхненної широким розмаїттям природних форм. Її ніжні, складні структури мутували органічні форми у скульптури які можна носити.

Діаманти від Шейна Мекленбурга

Дизайнер Шейн Мекленбургер виробляє діаманти, які виглядають як справжні кулі. Своєю роботою він ставить питання: Чому ці виготовлені алмази не мають ту ж розкішну привабливість і ексклюзивну вартість, як ті, які видобуваються із земної кори? Чи може більше розуміння нестійкого характеру перлини призводити до свідомої покупки? Ми можемо тільки сподіватися, що майбутні розкішні покупці будуть бажати, набувати, алмази, зроблені у лабораторії виробництва алмазів, виготовлені з вуглецю, а не алмази, що видобуваються із землі, використовуючи рабську працю.

За матеріалами: www.inhabitat.com