Будинок - це святилище, де ви можете відновити ваши сили

Не так давно компанія Sharp запустила масштабний конкурс під назвою "For life"(на все життя). Учасникам пропонується викласти ідеї про те, що робить їх житло будинком. Як стверджує Павло Моліньєкс, генеральний директор кампанії Sharp Побутова техніка Європи: «Компанія Sharp хоче, щоб клієнти відчули, те, що ми теж є клієнтами по суті. І питання благоустрою будинку теж для нас дуже важливе".

Що таке для For life?

Для нас цей слоган означає «на все життя». У тому числі це стосується наших продуктів, які мають відповідні переваги. Так, у нас є продукти для родини. Ми також намагаємося продовжити життя продукту якомога більше. Ми не тільки стурбовані продажою, наприклад, сонячних панелей, кому-небудь, але й наданням подальших сервісних послуг. І слоган «на все життя» означає, що ми не ховаємося. Ми доступні протягом всього життя продукту і після того, як він зламається ми будемо раді запропонувати сервісне обслуговування.

Чому можна довіряти тільки сонячним модулям Sharp?

Sharp більше 50 років займається розробкою екологічно безпечних технологій виробництва сонячної енергії. Сьогодні більш ніж 10 0000 сонячно-енергетичних установок Sharp забезпечують виробництво екологічно чистої електроенергії в різних країнах світу. Це доводить, те що сонячні модулі Sharp мають відмінну якість і високо цінуються на ринку сонячної енергетики.

Що таке будинок для вас?

Різдво дає нам зрозуміти, що ж таке будинок насправді. Це коли ти з сім'єю, відпочиваєш чи перебуваєш з людьми яких ти любиш. Все змінюється коли ти виростаєш і покидаєш це тепле і затишне місце. Люди будують будинки, але тільки один або дві події дають нам відчути, що таке дім. І дуже важливо розуміти різницю між двома цими словами (житло і будинок).

Як ви відпочиваєте вдома?

Так як моя робота більш розумова ніж фізична, тому відпочиваю роблячи що-небудь. Наприклад, катаюся на велосипеді. Я відчуваю, що мені необхідно заслужити відпочинок. А коли, нарешті, ви його заслужили, будинок - це те місце, де ви дійсно зможете відпочити.

За матеріалами: sharp.com