Навіщо потрібен сонячний інвертор і як правильно його обрати?

Інвертор - це прилад, який перетворює струм. Даний прилад просто не замінний там, де використовуються акумулятори та сонячні батареї, так як вони генерують постійний струм. А він зовсім не підходить для сучасних електроприладів. Адже вони функціонують переважно від змінного струму. Якби прилади працювали на постійному струмі, то витрата електроенергії збільшиалася б у кілька разів.

Навіщо потрібний інвертор?

Сонячний інвертор нівелює перепади напруги у мережі. Наприклад, під час роботи того або іншого пристрою від сонячної батареї при розряді більше 50%, напруга може знизитися, а це шкідливо для підключених електроприладів. Однак інвертор здатний виправити даний недолік акумулятора. При цьому, вихідна напруга інвертора не падатиме нижче 220В.

Дуже часто інвертор виконує захисну функцію. Він захищає мережу від перевантажень. Більше того, без інвертора багато працюючі одночасно прилади могли вийти з ладу через скорочення життя батареї. Тому, дуже важливим є вміння вибрати якісний і надійний інвертор.

Як обрати інвертор?

Правильно обраний інвертор забезпечить вас від перебоїв з електроенергією і забезпечить тривале функціонування системи.

Отже, ось кілька підказок, як правильно обрати сонячний інвертор:

1. При виборі інвертора, зверніть увагу на потужність. Потужність інвертора розрізняється залежно від споживаної потужності і кількості приладів. Приміром, у вас є сонячний модуль Sharp напругою в 24 В. Дане напруга має бути перетворена у первинно змінний струм у 220 В, так як багато електроприладів працюють тільки від мережі змінного струму.

2. При виборі інвертора необхідно враховувати не тільки номінальну потужність, але і пікову. Багато споживачів електроенергії відзначають, що пускова навантаження в кілька разів перевищує номінальну, що для не якісного інвертора може виявитися досить критичним. Щоб дізнатися якої пікової потужністі потрібен інвертор, необхідно помножити пускове навантаження на напругу у мережі, яка становить 220 В.

3. Значною перевагою володіють гібридні сонячні інвертори. Так як вони здатні в автоматичному режимі перемикатися. Приміром, якщо потужність електроенергії впаде, то сонячний інвертор переключиться на споживання енергії від акумуляторів для підтримки стабільної напруги.

 Компанія "Токмак Солар Енерджі" співпрацює з багатьма компаніями в тому числі і з австрійською компанією Fronius, яка спеціалізується на виробництві сонячних інверторів Fronius вже довгі роки і зарекомендувала себе як відповідальний виробник якісних і надійних інверторів. Тому, звертаючись до нас ви можете бути впевненими в якості і надійності обладнання, яке прослужить довго і на радість вам.