Компанія Fronius: Ринок фотовольтаїки в Індії має високий потенціал

В Індії пройшла 9-а виставка відновлюваних джерел енергії (REI). Дана подія стає все популярнішою з кожним роком. Для Компанії Fronius це була ще одна успішна виставка.

Так, з 23 по 25-е вересня 2015 року, в Делі проходила виставка відновлюваних джерел енергії. На виставці були представлені інноваційні продукти, які значно відрізнялися від речей, які ми звикли бачити в повсякденному житті Індії.

Зростаючі витрати на оплату електроенергії та висока вартість дизеля послужили відправною точкою і дали можливість представити продукт під назвою "Фотоелектрична генераторна установка Fronius" - ефективна альтернатива, яка здатна знизити ці витрати. Крім того, такі продукти компанії Fronius, як Fronius Eco і Fronius Symo - також відповідають вимогам індійського ринку завдяки своїм функціям, особливо в комерційному сегменті. Дизайн Fronius Symo особливо добре задовольняє вимоги важкодоступних і тінистих дахів.

За словами, Стефана Лемхмеіра (Stefan Lachmair), менеджера з продажу компанії Fronius: "Участь в Індійській виставці поновлюваних джерел енергії коштувала того. Компанія Fronius не тільки змогла знайти нових клієнтів на виставці, але також змогла дізнатися про сьогоднішній розвиток ринку енергії в Індії та ринок фотовольтаїки, який відкрив нові можливості для компанії. Зараз саме той час, коли слід не сумніваючись прийняти виклик, який кидає нам ринок сьогодні. Завдяки нашому досвіду і відмінній місцевій команді, департамент сонячної енергетики компанії Fronius в Індії знаходиться на дуже високій позиції.

За матеріалами: www.fronius.com