Оголошення про відкрите обговорення

   Відповідно до законів України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення", а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105) виносить на відкрите обговорення мешканців м. Токмак питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкт: 6 пусковий комплекс сонячної електростанції Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ», розташований за адресою: 71708, Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя (в районі будинку № 207).

   Оскільки введення в експлуатацію вказаного пускового комплексу сонячноі? електростанціі? відбувається у червні 2018 року, при розрахунку «зеленого» тарифу буде застосовуватись коефіцієнт «зеленого» тарифу 2,79, як для наземноі? СЕС, яка була введена в експлуатацію з 01.01.2017 по 31.12.2019, згідно із Законом Украі?ни «Про альтернативні джерела енергіі?». Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, дорівнює 14 календарних днів, з часу оприлюднення даного повідомлення на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105).

   Після збору всіх зауважень і пропозицій, протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (ЄДРПОУ 37581105) будуть проведені відкриті слухання, з приводу встановлення «Зеленого» тарифу на об’єкті: 6 пусковий комплекс сонячної електростанції, розташований за адресою: 71708, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Гоголя (в районі будинку № 207), які пройдуть із залученням місцевих мешканців міста Токмак, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування 25 червня 2018 року о 11 год.

Адреса проведення відкритих слухань:
71708, Запорізька область, м. Токмак, вулиця Гоголя 201 А (Адміністративно-побутова будівля).
Всіх охочих прийняти участь у відкритих обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію та оформити перепустку. З вищезазначеного та по всіх інших питаннях просимо звертатися за телефоном: (06178) 97-4- 60 та/або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.