ТОВ «Токмак Солар Енерджі»

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ...

Компанія «Токмак Солар Енерджі» була заснована О.О. Рєпкіним 9 червня 2011 року. Основний вид діяльності - генерація електроенергії, будівництво та експлуатація сонячних електростанцій. Виробництво засноване на передових технологіях і є не тільки високоефективним, а й абсолютно екологічно чистим.
Головний офіс «Токмак Солар Енерджі» знаходиться в місті Токмак, Запорізької області. Тут же знаходиться і найбільша в Україні сонячна електростанція потужністю 50 МВт (площа 96 га), яка має власну трансформаторну підстанцію і лінію підключення на класі напруги 150 кВт. Крім того, ми єдині в Україні, хто є частиною об'єднаної енергетичної системи, не тільки поставляючи електроенергію 6 районам Запорізької області, але й забезпечуючи транзит електроенергії через власну трансформаторну підстанцію.

У ЧОМУ НАША
УНІКАЛЬНІСТЬ

Унікальність компанії «Токмак Солар Енерджі» полягає в постійному пошуку найбільш ефективних рішень в галузі відновлюваної енергетики. На сьогодні в проектах ТСЕ зібрані всі існуючі види технологій перетворення сонячного світла в електрику.
На станціях застосовані сонячні модулі 3-х типів - тонкоплівкові (аморфні), монокристалічні та полікристалічні. Це дозволило провести дослідження для того, щоб дізнатися, яке обладнання є найбільш прийнятним для нашої широти. Сьогодні ми прийшли до однозначного висновку, що обидва види обладнання можуть бути використані в Україні. Обидва типи обладнання мають як свої плюси, так і свої мінуси. Тонкоплівкове обладнання краще працює при розсіяному світлі, полікристалічне - при ясній сонячній погоді.

НАША МЕТОДОЛОГІЯ

Саме методологія, розроблена нашою компанією, допоможе кожному бажаючому знайти свою концепцію використання сонячних модулів для кожного конкретного випадку. Крім того, все нами перевірено, випробувано і працює.

НАТХНЕННЯ, ПІДКАЗАНЕ САМОЮ ПРИРОДОЮ

Чи доводилося вам спостерігати, як суцвіття багатьох рослин повертаються слідом за рухом денного світила? Імітація такого роду природного механізму лягла в основу передової розробки компанії «Токмак Солар Енерджі» - системи стеження за сонцем, сонячного трекера з астрономічної функцією.

ВЛАСНІ РОЗРОБКИ

Розробка конструкторського бюро, створеного О.О. Рєпкіним пройшла шлях від ідеї до патенту на винахід. Трекери спроектовані на основі наступних принципів: надійність, адаптивність до використання в будь-яких широтах, мінімальні енерговитрати. У той же час, вони відрізняються простою і надійною конструкцією. Трекери виготовлені за стандартами Європейського Союзу, які адаптовані до умов України.
Сама конструкція трекера - ноу-хау, причому ми налагодили виготовлення не тільки металоконструкцій, але й електроніки, яка управляє роботою трекера.
… Майбутнє настало вже зараз. TSE йде не просто в ногу з часом, а йде із ним наввипередки. Ми намагаємося завжди бути в тренді, в темі останніх досягнень науки і використовувати будь-які можливості для розвитку. Ми не боїмося труднощів. Ми ступили на шлях першовідкривачів і не збираємося зупинятися. Ми приведемо нові технології і енергію майбутнього в Україну! Вже сьогодні ми створюємо технології, в яких будуть жити наші діти завтра!...

 О.О. Рєпкін, голова Наглядової ради компанії «Токмак Солар Енерджі»