За кілька років успішної роботи компанія "Токмак Солар Енерджі" накопичила досвід співпраці з великими різногалузевими компаніями. Деякі з них стали нашими постійними бізнес партнерами та однодумцями.

Ми дякуємо всім, хто відгукнувся і підтримав наші проекти, хто не залишився осторонь екологічного та енергетичного відродження України. Разом Ми будуємо світле майбутнє.

Більше 60 років ім'я Fronius було символом інтенсивних досліджень і постійного пошуку нових, інноваційних рішень. Ідеальна ефективність кожного продукту неодноразово була удостоєна національних і міжнародних премій. Підрозділ сонячної енергетики працює в області фотовольтаїки з 1992 року. Професійна продукція для фотоелектричних систем моніторингу, високоякісних інверторів і унікального плану сервісу створює видатний портфель продуктів і послуг. Це робить компанію Fronius яскравим прикладом глобального лідера якості.

Sunways AG - компанія, що спеціалізується на виробництві фотовольтаїчної (PV) продукції для сонячних електростанцій. Заснована в 1993 році, Sunways AG є лідером в області фотовольтаїчної промисловості. Sunways пропонує високоякісну продукцію - кремнієві сонячні батареї, інвертори, сонячні модулі та інші компоненти, необхідні для створення станцій, якi перетворюють сонячну енергію в електричну.

Sharp - професійна корпорація, що є провідним виробником обладнання для сонячних електростанцій. Продукція компанії - сонячні модулі, акумулятори, інвертори та інші компоненти - характеризується високою якістю і надійністю. Будучи високотехнологічною компанією, Sharp сприяє раціональному використанню природних ресурсів.

Diehl Stiftung & Ко KG - відома німецька корпорація, заснована в 1902 році. Ця корпорація включає сорок дочірніх підприємств, розташованих у 20 країнах світу. Компанія Diehl Stiftung & Ко KG є одним із лідируючих виробників інверторів для сонячних електростанцій та пропонує рішення комерційних й промислових питань по всьому світу.

TGB - бізнес-група з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи в області імпорту, маркетингу і збуту обладнання для сонячних електростанцій. Компанія TGB є провідним постачальником підшипників та інших видів продукції для фотоелектричних систем. Продукція компанії відрізняється вигідною вартістю і високою якістю.

GAYK Baumaschinen GMBH - німецька компанія, заснована в 1980 році. На сьогоднішній день є лідером серед виробників обладнання для установки дорожнього огородження. GAYK Baumaschinen GMBH - провідний постачальник машин для забивання стійок, що використовуються для кріплення сонячних панелей.

 

Контакти офісу

Україна, м. Токмак,

вул. Гоголя, 201а

+38(061)239-50-07

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти станції

Україна

Запорізька область

Токмацький р-н, с. Нове,

вул. Трудова, 18

ТСЕ у соціальних мережах