ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ

ТОВ «Токмак Солар Енерджі» створено 9 червня 2011 року.

Основний вид діяльності компанії - перетворення енергії сонячного випромінювання на електроенергію. Виробництво засноване на передових технологіях і є не тільки високоефективним, але й екологічно чистим.

Головний офіс і виробництво «Токмак Солар Енерджі» знаходяться в м. Запоріжжя. Компанія є дилером японської компанії "Sharp", лідера обладнання для фотовольтаціі, і австрійської фірми "Fronius", що виготовляє інвертори - устаткування, яке перетворює сонячну енергію на електричну.

Підприємством успішно реалізований і введений до експлуатації у грудні 2012 року проект сонячної електростанції потужністю 10 МВт в с. Новому Токмацького району Запорізької області. Електростанція розташована на території площею 32 га.

В ЧОМУ НАША УНІКАЛЬНІСТЬ?

Унікальність даної станції для України полягає в тому, що на ній зібрані дві технології сонячних модулів: тонкоплівкові (аморрфні), та полікрісталічні. Ми використали два типи сонячних модулів. Це дозволило провести дослідження, для того, щоб дізнатись яке обладнання найбільш прийнятне для нашої широти.

На сьогодні ми прийшли до однозначного висновку, що обидви види обладнання можуть бути використані в Україні. У одного та іншого обладнання є свої плюси і мінуси. Тонкоплівкове обладнення - краще працює при розсіяному світлі, а полікристалічне краще працює при ясно сонячній погоді.

НАША МЕТОДОЛОГІЯ

Тому саме методологія розроблена нашою компанією допоможе кожному бажаючому знайти свою концепцію використання сонячних панелей для кожного конкретного випадку. Так як все нами перевірено, схвалено і працює.

НАТХНЕННЯ ПІДКАЗЕНЕ ПРИРОДОЮ

Чи доводилося вам спостерігати, як суцвіття багатьох рослин повертаються слідом за рухом денного світила? Імітація такого роду природного механізму лягла в основу передової розробки компанії Токмак Солар Енерджі - системи стеження за сонцем, так званого сонячного трекера.

ВЛАСНА РОЗРОБКА КОМПАНІІ

Власна розробка компанії трекер «TSE Tracker System» запатентована в Україні. Найцікавіше це те, що наші трекери зроблені так, що вони здатні витримати сильні вітрові навантаження. У той же самий час вони відрізняються простою та надійною конструкцією. Трекера зроблені згідно з Європейськими стандартами, адаптовані до умов України.

Сама конструкція трекера - є ноу-хау, розроблена вітчизняним конструкторським бюро компанії «Токмак Солар Енерджі». З астрономії відомо, де на небосхилі буде знаходитися сонце кожен день і в будь-яку хвилину. Ці дані зашиті до контрлллера, який керує станцією, і забезпечує рух трекера за сонцем з інтервалом в 10 хвилин. Двигун в 90 Вт приводить до руху конструкцію вагою 670.

Ліцензія на постачання електроенергії № 288202 від 16.01.14р.; на виробництво електроенергії № 288203 від 16.01.14р. (Постанова НКРЕ № 1774 від 26.12.13р).

Для того, щоб дізнатися більше – зв’яжиться з нами.

Контакти офісу

Україна, м. Токмак,

вул. Гоголя, 201а

+38(061)239-50-07

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти станції

Україна

Запорізька область

Токмацький р-н, с. Нове,

вул. Трудова, 18

ТСЕ у соціальних мережах